داستان الو سبزی

داستان الو سبزی

داستان الو سبزی از اینجا شروع شد که .........

یکی بود یکی نبود !! نه حالا دیگه انقدر دور……….

همین نه ده سال سال پیش بود که آقای حسینی مشغول کمک کردن به خانمش برای پاک کردن سبزی قورمه بود که یهو !.. به این فکر کرد که بنده خدا خانومش همیشه توی فصل بهار درگیر تهیه باقالی و نخود فرنگیه که پاک کردن اونا خیلی زمان بره. توی تابستون در تدارک قورمه سبزی و پیاز و بادمجون سرخ شده است. توی فصل پاییز تو فکر ترشی و شور درست کردنه و همیشه زمستون ها باید سیر تهیه کنه و خشک کنه و سرخ کنه. خلاصه همیشه مجبوره هر تعطیلی در طول سال پیش میاد همه زمانش رو صرف  تدارک اینجور مواد غذایی ها کنه.

الو سبزی

تازگی سرعت سادگی رو فقط الو سبزی داره

فروشگاه اینترنتی الو سبزی

این جوری شد که آقای حسینی به فکر چاره افتاد و فروشگاه سبزی خرد کنی اکسیر رو راه انداخت که به کمک افراد بیشتر و علاقمند به طور تخصصی برای خانم‌های کارمند و خانه‌دار، سبزی تازه و با کیفیت، قورمه سبزی سرخ شده خوشمزه، از اونا که هفت تا کوچه اینور و هفتا کوچه اونور تر بوش هوش از سر همه میبره فراهم کنه.

رفته رفته آقای حسینی سبد محصولات فروشگاهش رو گسترش داد و مشتری هاش هم روز به روز بیشتر و بیشتر و بیشترتر شدن یه جوری شده بود که برای قورمه سبزی‌های آقای حسینی از راه دور و نزدیک میومدن که از فروشگاه خرید کنن اما…. خبری از سبزی نبود!! چرا؟ چون سبزی ها خیلی زود تموم میشدند. از طرف دیگه به خاطر شلوغی فروشگاه و خطر بیماری کرونا ……….


این بار دخترهای آقای حسینی به فکر چاره افتادن که الو سبزی و راه بندازند.

الو سبزی اولین فروشگاه اینترنتی سبزی تازه ست، البته فقط این نیست، ما متناسب با هر فصل محصول تازه‌ی همون فصل رو اراِئه میدیم بعضی از محصولات رو هم که خودتون بهتر میدونین چهار فصل هستن و اون‌هایی هم که در صورت نگهداری کیفیت خودشون رو از دست نمیدن ارائه میکنیم. الو سبزی متعهد به ارائه محصولات با کیفیتِ. ما دوست داریم طعم خونگی بودن غذا رو از طریق مواد اولیه آماده تازه حفظ کنیم و این رو قول میدیم که محصولاتمون کاملا خونگی بدون مواد نگهدارنده و تر و تازه باشه. سلیقه شما برای ما خیلی مهم!!! مثلا دوست دارین سبزی رو خیلی ریز کنید یا درشت؟ دوست دارین سبزی پلو یا سبزی کوکو کم سیر باشه یا پر سیر؟ توی قورمه سبزیتون شوید میزنین؟ ما کاملا مطابق سلیقه شما محصول ارائه میکنیم. بنابراین فراموش نکنید موقع سفارش حتما توضیحات لازم رو بفرستید.

الو سبزی

دست ساز

محصولات الو سبزی خونگی و دست‌ساز هستند.

الو سبزی

100% طبیعی

همه چیز کاملا طبیعی بدون افزودنی‌های غیر ضروری

الو سبزی

محصولات انتخاب شده

سبزی قرمه سرخ شده ، جز محصولات پر طرفدار الو سبزی

داستان الو سبزی
الو سبزی

سادگی

خیلی راحت میشه آشپزی امتحان کنید حتما!!

الو سبزی

سرعت

قطعا با مواد غذایی آماده طبخ سرعت پخت غذا بیشتر میشه

الو سبزی

تازگی

محصولات الو سبزی تازه‌ی تازست.